Usługi webmasterskie

Szyfrowanie danych

Podsłuchy i inwigilacja

Zaloguj się!

Szyfrowanie danych

Artykuł 30 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej nadaje prawo człowiekowi do posiadania godności. A nierozerwalną częścią godności, jest prawo do posiadania własnych tajemnic. I mam tu na myśli prawo do posiadania tajemnic, nie tylko przed znajomymi, osobami z naszego otoczenia. Ale także ochronę naszych informacji przed niepożądanymi instytucjami jak konkurencyjne firmy, czy instytucje państwowe. Z założenia, nasz system prawny ma chronić nasze interesy i zapewniać nam swobodę gospodarczą. Jednak wszyscy przedsiębiorcy, wiedzą, że tak nie jest. Rola Państwa Polskiego, w dalszym ciągu sprowadza się do organizacji przestępczej, tak samo jak było to za czasów PRL-u. A samą absurdalność przepisów polskiego prawa, widzimy dobitnie w kwestii wysokości podatków. Na tyle wysokich, że zmusza to przedsiębiorców do ich nielegalnego omijania. I ja to w pełni rozumiem, bo sam jestem przedsiębiorcą.

Vera Crypt

Program Vera Crypt

Dlatego też, stworzyłem kompleksową usługę, która umożliwia całkowite i bezpiecznie ukrycie wszystkich swoich przychodów na terenie Polski, przed organami ścigania, takimi jak Urząd Skarbowy czy Policja gospodarcza. Usługa ta obejmuje:

--- Profesjonalne szyfrowanie nośników informatycznych (komputery z systemem Windows i MacOS, smartphony, pendrive, itd.) przy wykorzystaniu mojego autorskiego algorytmu,

--- Tworzenie rozbudowanych witryn internetowych w środowisku Darknetu, pod subdomeną .onion, oraz przenoszenie Twoich serwisów na zagraniczne serwery,

--- Wprowadzenie dla Twoich klientów płatności kryptowalutą BitCoina i Ethereum,

--- Szkolenie pracowników w kwestiach bezpieczeństwa danych informatycznych.

Mało który użytkownik komputera wie, że można całkowicie z pełną gwarancją, że dosłownie nikt nie otworzy nam naszego pliku komputerowego, zaszyfrować dysk twardy. I że de facto, jest to banalnie prosty mechanizm, i jednocześnie relatywnie tani. Z technik szyfrowania dysków twardych, z wielkim powodzeniem, korzystają przedstawiciele świata finansów, bankierzy. Nie jest tajemnicą, że do tej pory amerykańskiej agencji FBI, nie udało się złamać szyfrów powszechnie stosowanych w warunkach domowych przez użytkowników środowiska Darknetu. To dlaczego miałoby się to udać polskiej Policji?! Mechanizm, który ja stosuję, polega na zaszyfrowaniu całego dysku twardego (pamięci masowej) urządzenia, wraz z systemem operacyjnym. Co ma kluczowe znaczenie, bo to właśnie w plikach systemowych, są najciekawsze informacje o użytkowniku danego urządzenia, to jest: Kiedy uruchamiał komputer? Jak długo spędza czas? Na jakie strony internetowe się logował? Itd. Biegły detektyw potrafi na podstawie danych z systemu operacyjnego, ustalić nawet nasze preferencje seksualne. Podczas uruchomienia komputera – naciśnięciu przycisku POWER, urządzenie BIOS/UEFI szuka pliku startowego, który zawiera maszynową instrukcję załadowania do pamięci całego systemu operacyjnego – proces „boot”. W sytuacji, gdy dysk twardy jest w całości zaszyfrowany, nie jest to możliwe! Użytkownik przy uruchomieniu, jeszcze przed bootem, widzi ekran powitalny, w którym musi podać hasło do deszyfracji. Bez podania tego hasła, uruchomienie systemu operacyjnego, jest dosłownie niemożliwe. Osoba, która nie zna hasła do deszyfracji, nie jest wstanie, ani uruchomić dane urządzenie, ani po fizycznym wyjęciu dysku twardego z urządzenia, odczytać z niego jakikolwiek plik. Nie dokona tego nawet biegły informatyk (specjalista od kryptografii informatycznej) na zlecenie Policji. Gdyż złamanie przeciętnego szyfru na bazie nowoczesnych algorytmów, jest czystą abstrakcją. Pamiętaj też, że w świetle prawa, nie masz obowiązku podawania hasła do deszyfracji komukolwiek. Nawet w sytuacji postępowania karnego czy karno-skarbowego, w trakcie rozprawy sądowej, odmowa podania hasła nie czyni Cię podejrzanych. Nie możesz z tego tytułu ponieść żadnych konsekwencji prawnych. Oczywiście Ty jako mój Klient, nie musisz mieć do mnie zaufania. Na zaufanie i szacunek trzeba sobie zasłużyć! Dlatego też, ja proponuję swoim Klientom, po tym gdy ja już zaszyfruję ich sprzęt, aby ci wezwali innego dowolnego informatyka i zlecili mu odszyfrowanie mojego dzieła. Jeśli komukolwiek to się uda, to ja zwracam Ci wszystkie koszty i wypłacam odszkodowanie.

Oprócz zabezpieczania danych po stronie wewnętrznej. Trzeba też się jakoś porozumiewać ze swoimi kontrahentami, również z zachowaniem bezpieczeństwa. W tej kwestii doskonałym narzędziem jest trasowanie cebulowe (sieć cebulowa), które umożliwia tworzenie witryn internetowych pod subdomeną .onion. Witryna taka zapewnia Tobie jak i Twoim klientom całkowitą anonimowość, poprzez maskowanie adresu IP i strumieniowe szyfrowanie danych. Jednakże nie wszyscy internauci korzystają z sieci cebulowych. I w zależności od profilu Twojej działalności. Nie zawsze jest to konieczne rozwiązanie. Czasami po prostu wystarczy przenieść witrynę swojego, na przykład sklepu internetowego, na zagraniczne serwery (rosyjskie lub chińskie), aby całkowicie uniemożliwić Krajowej Administracji Skarbowej, sczytanie plików z istotnymi informacjami.

Nie musisz się także martwic o przepływ Twoich finansów. Pojawienie się na rynku finansowym kryptowalut (takich jak BitCoin i Ethereum), daje niesamowitą możliwość przedsiębiorcom, wyjścia spod jarzma inwigilacji instytucji państwowych. Jeśli prowadzisz działalność handlową, to zastanów się: Czy nie warto zaakceptować płatności kryptowalutą od swoich klientów? Dzięki czemu, możesz całkowicie ukryć swoje przychody przed Urzędem Skarbowym.

Wszystkie powyższe kwestie, łączę w kompleksową usługę wprowadzenia rozwiązań teleinformatycznych, w Twojej firmie lub gospodarstwie domowym, która daje Ci gwarancję ochrony przed inwigilacją państwową. Jednorazowy koszt szyfrowania danych, przy użyciu mojej metody, to 2 500,- PLN brutto, Cena zawiera w sobie 23% podatek VAT. Wystawiam faktury VAT jedynie przy przedpłacie.

Jesteś zainteresowany moją ofertą. Napisz do mnie!